KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8692280

nr 869 2280

Pastell

Tillskriven Gösta Bohm, Monogramsign GB, Kvinna, 40 x 30

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 januari 2014
kl 19:49:34

13/1 19:42:31 1      Vinnande bud